Zabezpečení vozidel

""

Společnost AUTO EL SYSEL se specializuje na zabezpečovací techniku a ochranu osobních, nákladních automobilů a motocyklů.

ZÁKAZNÍCI

Během existence firmy bylo týmem profesionálních mechaniků nainstalováno do těchto vozidel již několik tisíc zabezpečovacích systémů, které se výraznou měrou podílejí na zvýšení bezpečnosti v našem regionu.

NABÍZÍME

Snažíme se poskytnout kompletní nabídku těch nejnovějších a nejdůmyslnějších zabezpečovacích prvků či systémů, jejichž kombinací máte možnost docílit maximální možné ochrany.

  • satelitní monitorovací systémy
  • gsm pagery
  • autoalarmy
  • mechanické zabezpečovací systémy
  • značení oken vin kódem 
  • skryté spínače zapalování
  • elektronické knihy jízd, sledování vozidel on line
  • montáže zabezpečení pro hlídací společnosti

    
NOVÉ TECHNOLOGIE

V současné době je v nabídce jedno z nejpropracovanějších zařízení určených k ochraně automobilů - satelitní vyhledávací systém. Ten pracuje spojením GPS (celosvětový monitorovací systém) a GSM (mobilní telefony). Černá skříňka zabudovaná v interiéru v každou chvíli ví, jaké jsou zeměpisné souřadnice vozidla a tuto informaci může okamžitě pomocí zabudovaného modulu GSM poslat na operátorské středisko. Toto následně tyto data zpracuje a na mapovém podkladu vidí polohu klientova vozidla. Případně vyrozumí Policii ČR, městskou policii, popřípadě na dálku vozidlo zablokuje proti dalšímu pohybu. Jednotka umožňuje i odposlech interiéru vozidla.

Pokud přemýšlíte o účinném zabezpečení Vašeho automobilu nebo motocyklu, kontaktujte naše pracovníky. Vypracují Vám bezplatný návrh podle Vašich požadavků.

 

Je firma s více než dvacetiletou tradicí služeb v oblasti „auto elektro“. Kolektiv našich osmi pracovníků je připraven plnit všechna Vaše přání.

V naší prodejně najdete velký výběr autodoplňků, mobilních telefonů a příslušenství. O Vaši spokojenost a pohodlí se stará pětičlenný kolektiv odborných prodavačů, připravených poradit, pomoci a najít pro vás nejvýhodnější řešení Vašich potřeb.