Tónovací fólie

""
 • Protisluneční ochrana
  Naše automobilové fólie nejnovější generace filtrují podle typu až 75% infračerveného, tj. tepelného a až 99,9 % ultrafialového záření. Autofólie Bruxsafol účinně chrání proti přehřívání vnitřního prostoru, oslnění a UV-záření.
 • Ochrana soukromí
  Prakticky všechny fólie zmenšují průhled dovnitř vozu při zachování průhledu z automobilu.
 • Bezpečnost a ochrana proti vloupání
  Všechny fólie snižují riziko úrazu střepinami při nehodách, bezpečnostní fólie poskytuje ochranu proti vloupání.
 • Kombinované fólie
  Bruxsafol nabízí spojení bezpečnostních a protislunečních vlastností v jedné fólii.
 • Široký výběr Brufaxol
  Od neutrální ŠEDÉ přes BRONZOVOU až po novou ZELENOU, v současnosti více než 30 typů autofólií na skladě.

KVALITA BRUXAFOL

Bruxsafol již při výběru polyesterů pro výrobu fólie dbá na to, aby použité materiály měly ty nejlepší optické a technické vlastnosti. Bruxsafol používá k pokovování fólií výlučně technologii sputtering. Molekuly kovů jsou jednotlivě nastřelovány do nosného polyesteru. Sputterovaná fólie má absolutně stejnoměrný povrch neoddělitelně spojený s polyesterem, zatímco vady na povrchu napařované fólie následně vyúsťují v optické kazy, rozvrstvování a oxidaci. více o sputteringu více o sputteringu Sputtering zaručuje vyšší rovnoměrnost kovové vrstvy a lepší přilnavost fólie. Kvalitní vrstva proti poškrábní zajišťuje dlouhodobě dokonalou viditelnost.

INSTALACE A ZÁRUKY

Skla vozidel jsou zpravidla více či méně vypouklá a různých tvarů. Pro dosažení maximálního účinku a perfektního vzhledu, je nutné, aby fólie byly instalovány profesionálně vyškoleným odborníkem, který má pro každý montážní případ optimální instalační techniku. Výrobce automobilových fólií Bruxsafol garantuje doživotně barevnou stabilitu, vznik prasklinek a bublin a plnou funkčnost fólie. Zákaznická záruka pro ČR je 3 roky, resp. 5 let na fólie řady Quantum. Záruky na vady fólie jsou poskytovány a garantovány dovozcem výhradně při instalaci autorizovaným montážním pracovištěm. Nejbližší montážní pracoviště Vám na požádání sdělí dovozce.

BRUXSAFOL MONTUJE ZADNÍ SKLO Z JEDNOHO KUSU

Fólie Bruxsafol lze velmi dobře tvarovat aniž by byla porušena struktura, funkčnost či desing fólie. Všechna montážní pracoviště Bruxsafol jsou vyškolena k instalaci z jednoho kusu fólie. Vytápění zadního skla není nijak omezeno.
FÓLIE BRUXSAFOL JSOU ATESTOVÁNY

Protisluneční a bezpečnostní fólie Bruxsafol jsou atestovány ve státech EU. Vybrané fólie splňující podmínky vyhlášky jsou schváleny pro provoz v ČR.

VYSOKÁ TEPELNÁ OCHRANA PŘI ZACHOVÁNÍ DOKONALÉ VIDITELNOSTI

Fólie QUANTUM díky dvouvrstvému sputteringu metalických částic propouštějí dostatek viditelného světla a přitom výborně chrání před infračerveným a UV zářením.

ZÁRUKA BAREVNÉ STABILITY PO DOBU ŽIVOTNOSTI FÓLIE

Běžné fólie jsou pouze barvenými polyestery, proto působením slunečního záření blednou. Patentovaná konstrukce QUANTUM je zcela bez nestabilních barviv. Tónování je docíleno výhradně nanášením vzácných kovů. Vyblednutí, změna barvy, demetalizace či oxidace je u fólií QUANTUM zcela vyloučena.

Velmi tenká konstrukce materiálu umožňuje rychlejší a jednodušší montáž než u běžných fólií. Fólie Quantum mají zkrácenou dobu vytvrzování díky lepší difuzi vody.

COLORCHANGE FÓLIE

 • ideální volba pro sjednocení barvy firemního autoparku
 • řešení pro změnu barvy ze zákonných důvodů (tai...)
 • možnost využití na všech lakovaných dílech dopravních prostředků – nejen osobní auta, ale i motocykly, kabiny, skříně nákladních vozů, lodě, letadla apod.
 • snadná demontáž a návrat k původní barvě
 • kvalitní stálobarevné fólie umožňují i průběžné opravy jednotlivých dílů karoserie, což je u laku vždy problematické
 • možnost kombinace s velkoplošným tiskem pro reklamní účely (samotná bílá CC fólie je potisknutelná všemi druhy digitálního velkoplošného tisku, vyjma barev na vodní bázi, možnost nahrazení dodnes používané air brushe
 • perfektní přilnavost a zpracovatelnost umožňuje i zpracování a potažení detailů, jako jsou zrcátka, křídla a jiné doplňky
 • tuningové fantazii fólie neklade žádné překážky
 • ochrana před poškozením původního laku – zvyšuje se zůstatková hodnota vozidla
 • naše nabídka disponuje třemi kvalitními dekory fólie žluté barvy včetně nejpoužívanější RAL 1021 a 1023
 • finanční úspora při zakoupení cenově výhodného vozu (starší model či předváděcí vozidlo), u něhož nemůže zákazník ovlivnit barvu
 • vyšší výnos při prodeji ojetých firemních vozidel


Odborná montáž

Karoserie vozidel mají složité tvary, samotná aplikace je velmi specializovaná činnost, náročná na přesnost, čistotu a odbornost, a proto pouze instalace provedená vyškoleným odborníkem je zárukou perfektního vzhledu a maximální životnosti. Safex spol. s r.o. provádí základní školení nových montážních pracovníků i doplňková školení pro průběžné informování již vyškolených odborníků o nových postupech v instalaci fólií a ostatních novinkách v oboru. V případě zájmu se obraťte na nás, rádi vám doporučíme montážní středisko ve vaší blízkosti.

OCHRANA LAKU
Fólie určené na ochranu laku jsou transparentní a barevně i leskem zcela zachovávají podobu původního laku. Aplikují se na části karoserie nejvíce náchylné na poškození, zj. nárazníky, kapotu (proti poškození drobnými kamínky při rychlé jízdě) a blatníky (např. terénních vozů).

Tento typ fólie je vhodný pro nové vozy, u nichž chce majitel ochránit karoserii před drobnějším poškozením.

Potažení ochranou fólií využívají často autosalony na svých předváděcích vozech. Riziková místa se potáhnou ochrannou fólií, která se těsně před prodejem zákazníkovi odstraní. Pod fólií zůstane původní nepoškozený lak. Fólie na ochranu laku se aplikují převážně na nové, ještě nepoškozené laky.

Montáž

Montáž je značně náročná na zručnost, proto ji provádějí výhradně odborně proškolení zaměstnanci s praxí. Provádí se při teplotě okolního vzduchu od 15°C do 40°C a doba aplikace závisí na potahované ploše. Potažení pouze některých částí karoserie trvá několik hodin, potažení celého vozu až 1-2 dny.

Záruka

Na fólii i na montáž je poskytována záruka po dobu 2 let. Životnost fólie se pohybuje mezi 5 - 7 lety. Po odstranění fólie zůstane původní lak zachován a nepoškozen a je možné provést novou aplikaci. Doporučená doba k odstranění je po 4 - 5 letech.

POTAHOVÉ FÓLIE
Potahové fólie se používají k potahování vnějších lakovaných dílů automobilů (karosérií), ale lze je použít i na jiné dopravní prostředky (vodní skútry, motocykly apod.).
Fólie určené ke změně barvy laku

Tyto fólie jsou doporučovány zejména firmám, které potřebují sjednotit barvu svých vozidel, anebo zákazníkům, kteří chtějí designově změnit své vozidlo.

Potahové fólie mají oproti klasickému lakování vozidel hned několik výhod:

 • cena
 • finanční úspora - při zakoupení cenově výhodného vozu (starší model či předváděcí vozidlo), u něhož nemůže zákazník ovlivnit barvu
 • kombinace libovolných typů automobilů ve vozovém parku firmy, např. taxislužby, policie, záchranné služby
 • vyšší výnos při prodeji ojetých firemních vozidel.

Firemní vozy v uniformních barvách, např. sytě žlutá, se prodávají podstatně hůře a jejich prodejní cena není vysoká, jelikož barva vozu vypovídá o účelu, k němuž byl používán. V případě přelakování vozu jsou často znatelné barevné odchylky v místech reklamních nápisů. Při použití potahových fólií takové odchylky znatelné nejsou, jelikož po odstranění fólie zůstává původní lak nepoškozený a vůz se podaří prodat výhodněji.

V případě designového požadavku na změnu barvy vozidla je možné kombinovat několik barev na různé části vozu a zvolit různé barevné varianty. Velmi zajímavou a často požadovanou úpravou je aplikace stříbrné fólie na spodní části terénních vozů.

Současně se změnou barvy vozidla je možno aplikovat nápisy či dekorace pro reklamní či dekorativní účely.

Jaké fólie používáme?

Potahové fólie značky Bruxsafol jsou vyrobeny ze směsi vysoce kvalitního zátěžového PVC a příměsí, které dodávají fólii tvárnost, takže jí lze potáhnout i silně zahnuté prvky karoserie. Na rozdíl od reklamních potahových fólií nedochází u fólií Bruxsafol po čase ke smršťování a navrácení do původního tvaru.

Odolnost fólie Bruxsafol je podpořena zejména její 100 mikronů silnou tloušťkou, která není u fólií pro reklamní účely běžná. Zejména barva laku zaoblených části vozů si tak zachovává po aplikaci stejnou sytost.

 

 

Je firma s více než dvacetiletou tradicí služeb v oblasti „auto elektro“. Kolektiv našich osmi pracovníků je připraven plnit všechna Vaše přání.

V naší prodejně najdete velký výběr autodoplňků, mobilních telefonů a příslušenství. O Vaši spokojenost a pohodlí se stará pětičlenný kolektiv odborných prodavačů, připravených poradit, pomoci a najít pro vás nejvýhodnější řešení Vašich potřeb.

Co o nás říkají klienti

Martin Kubíček