Rekordéry

""
TVI, AHD, CVI, analogové rekordéry

TVI, AHD, CVI, analogové rekordéry

TVI / AHD /CVI / Analogové DVR rekordéry jsou hybridní rekordéry s možností připojení TVI, AHD nebo CVI kamer. U některých modelů také IP kamer. Lze je tedy použít jako náhradu za běžné analogové DVR rekordéry s možností rozšíření kamerového systému o kamery s vysokým rozlišením.

Zobrazit více

 

IP rekordéry

IP rekordéry

Samostatné nahrávací zařízení (Network Video Recorder - NVR) pro systémy IP kamer - kompaktní řešení monitorování a záznamu obrazu pro IP kamerové systémy, snadná instalace a nastavení, jednoduché ovládání a nízké provozní náklady, podporují IP kamery všech významných výrobců. Umožnuje sledování a ukládání záznamů z IP kamer, jejich snadné vyhledávání, přehrávání nebo export.

Zobrazit více

 

 

Je firma s více než dvacetiletou tradicí služeb v oblasti „auto elektro“. Kolektiv našich osmi pracovníků je připraven plnit všechna Vaše přání.

V naší prodejně najdete velký výběr autodoplňků, mobilních telefonů a příslušenství. O Vaši spokojenost a pohodlí se stará pětičlenný kolektiv odborných prodavačů, připravených poradit, pomoci a najít pro vás nejvýhodnější řešení Vašich potřeb.