Nezávislá topení

""

Jsme autorizovaným montážním střediskem společnosti WEBASTO.

Za posledních 100 roků se vyvinula firma Webasto na spolehlivého partnera pro automobilový průmysl a největšího světového výrobce střešních oken a samostatných topení. Hnacím motorem byl tehdy jako dnes smysl pro inovaci a vsazení na nejlepší řešení pro zákazníka. Z tohoto důvodu důvěřuje produktům Webasto většina automobilových výrobků a koncových zákazníků, jak v prvovýrobě tak i při dodatečných montážích.

 

Nezávislé topení pro osobní automobily zahrnuje verze pro benzínová i naftová vozidla. Nezávislá topení Webasto odstraní v krátkém čase i sníh ze skel vozidla, znemožní jeho opětovné zamrznutí a postará se o příjemnou teplotu v interiéru vozidla. Zároveň i předehřejí motor. Výhoda: emise škodlivin se v porovnáním se studeným startem sníží na polovinu. Ochrana proti přepětí slouží k tomu, aby akumulátor vozidla měl stále dostatečné napětí na start vozidla. K tomu vysoko efektivní technologie hořáku zaručuje, že naše topení spotřebují málo paliva - což je důležitým příspěvkem k ochraně životního prostředí.

 

Nezávislé topení Webasto: víc než teplo.

Zmrzlé ruce, mokré nohy a špatná nálada? 
Nenechte si v příští zimě zkazit den škrabáním námrazy!

Nastupujte do příjemně předehřátého automobilu a užívejte si předností nezávislého topení Webasto. Startujte spolehlivě a v pohodě, zhodnoťte váš automobil vhodným nezávislým topením Webasto. 
Děkovat vám bude životní prostředí i motor vašeho vozu!
Abyste si mohli být jisti, že vám nezávislé topení Webasto bude dlouho poskytovat radost a bude spolehlivě fungovat i za nejnepříznivějších podmínek, provádí společnost Webasto rozsáhlé testy svých výrobků.

 

Příjemné teplo během okamžiku!

Všechna nezávislá topení Webasto fungují na stejném principu a starají se tak mimořádně efektivně o příjemné klima.

Společnost Webasto jako špička na trhu již 5krát za sebou získala ocenění „Best Brand“ a také společnostDEKRA potvrzuje kvalitu nezávislých topení Webasto.

 

Nastoupit, cítit se příjemně, vyjet!

Nezávislé topení Webasto je zkvalitněním života.

Příjemné klima ve vašem automobilu! Nezávislá topení Webasto se mimořádně účinným způsobem starají o pohodlí.Různé modely předehřívají interiér a motor a odmrazují čelní sklo, abyste mohli spolehlivě a pohodlně nastartovat. Přitom šetříte nejen přírodu, ale také motor a svou peněženku.

 

 

Je firma s více než dvacetiletou tradicí služeb v oblasti „auto elektro“. Kolektiv našich osmi pracovníků je připraven plnit všechna Vaše přání.

V naší prodejně najdete velký výběr autodoplňků, mobilních telefonů a příslušenství. O Vaši spokojenost a pohodlí se stará pětičlenný kolektiv odborných prodavačů, připravených poradit, pomoci a najít pro vás nejvýhodnější řešení Vašich potřeb.