Kniha jízd

""

Pro přihlášení klikni na odkaz:

https://online.auto-gps.eu/cnt/login/index

 

Elektronická kniha jízd Vám pomocí systému GPS umožní jednoduše sledovat pohyb všech Vašich vozidel, strojů, lodí, zboží i osob a zároveň zpracovat a vytvořit elektronickou knihu jízd, kterou je možné použít pro daňové účely. S elektronickou knihou jízd vždy víte, kde se nacházejí Vaše vozidla, kudy a kolik najela kilometrů.
Díky tomuto přehledu můžete ušetřit vysoké procento nákladů na správu Vašeho vozového parku.

 

GPS kniha jízd s lokalizací pohybu


- rozlišení soukromých a služebních jízd

- informace o rychlosti a evidence PHM

- zobrazování pohybu přímo v mapách

- komplexní správa vozového parku

- automatické generování knihy jízd

- úspora nákladů na provoz vozidel

- minimální provozní náklady

- nulové náklady na software

- daňově uznatelný doklad

- aktuální pozice vozidla

- automatické reporty 

- webové rozhraní

- on-line nápověda

 

ON-LINE PŘEHLED O VAŠEM VOZOVÉM PARKU

Systém nabízí okamžitý přehled o jednotlivých vozidlech nebo celém vozovém parku. Přístup do systému odkudkoliv z PC připojeného na internet bez nutnosti instalace speciální aplikace. Přístup je zabezpečen uživatelským jménem a heslem.

AUTOMATICKÉ VYTVÁŘENÍ KNIHY JÍZD

Při pohybu vozidla dochází k záznamu jeho přesné polohy do interní paměti modulu. Tyto údaje se přenášejí prostřednictvím GSM sítě do serveru a dále se zpracovávají do přehledné knihy jízd. Lze tak sledovat pohyb vozidla přímo na mapě nebo připravit knihu jízd ve formě přehledné tabulky. Importem dat o tankování (CCS karty) je možno sledovat průměrnou spotřebu pohonných hmot. Kniha jízd integruje všechny potřebné funkce pro doložení např. finančnímu úřadu.

PŘEHLED O POHYBU A EFEKTIVITĚ ZAMĚSTNANCŮ

Systém umožňuje vyhledat případy využití služebního vozidla k soukromým účelům.

SLEDOVÁNÍ OKOLNÍHO PROSTŘEDÍ PŘI PŘEPRAVĚ JAKO JE TEPLOTA, INTENZITA SVĚTLA, VLHKOST, TLAK VZDUCHU, NÁRAZY, 3D ORIENTACE

Vyvinuli jsme unikátní sondu na měření okolního prostředí. Tato EMM sonda se připojí k osobnímu GPS trackeru, který se poté používá jako komunikační terminál. Naměřené hodnoty jsou přenášeny v reálném čase na servery AutoGPS a zobrazí uživateli naměřená data prostřednictvím interaktivních grafů. Lze jednoduše nastavit zasílání upozornění při překročení krajních mezí určitých veličin a vytvářet přehledné souhrnné reporty. Ideální řešení při přepravě citlivého, drahého zboží nebo farmaceutických produktů.

ZABEZPEČOVACÍ FUNKCE KNIHY JÍZD

Spočívá v informování uživatele o stavu či narušení vozidla pomocí GSM sítě formou hlasových zpráv nebo SMS. Uživatel může na dálku provádět opatření na ochranu vozidla, například aktivovat imobilizér motoru, spustit sirénu a směrová světla atd. Díky instalovanému modulu GPS je možno lokalizovat vozidlo s přesností ±10 metrů a umožnit tak jeho dohledání v případě krádeže. Uživatel navíc může odposlouchávat interiér vozidla nebo s případnými narušiteli hlasově komunikovat. Kromě toho může ovládat i jiná zařízení, například nezávislé topení, klimatizaci atd.

RYCHLÁ NÁVRATNOST INVESTICE

V závislosti na stupni využití vozidla se investice do systému vrátí během doby kratší než 1 rok.

VYUŽITÍ GPS JEDNOTEK PRO SLEDOVÁNÍ TEPLOTY

GPS jednotky se vstupem pro externí signály, například GL200, lze využít pro připojení digitální teplotní sondy. Naměřené hodnoty teploty jsou přenášeny do Knihy jízd a zobrazovány v přehledném grafu.

 

 

 

Je firma s více než dvacetiletou tradicí služeb v oblasti „auto elektro“. Kolektiv našich osmi pracovníků je připraven plnit všechna Vaše přání.

V naší prodejně najdete velký výběr autodoplňků, mobilních telefonů a příslušenství. O Vaši spokojenost a pohodlí se stará pětičlenný kolektiv odborných prodavačů, připravených poradit, pomoci a najít pro vás nejvýhodnější řešení Vašich potřeb.