Kamerové systémy

""

Prodáváme a instalujeme kamerové systémy značky Elnika, CP PLUS.

Kamerové systémy (CCTV) umožňují vizuální kontrolu a monitorování oblastí střeženého prostoru. Systémy svou funkcí plní roly bezpečnostního nebo dohledového systému a vhodně doplňují funkci klasického systému (EZS). Prvky CCTV umožňují snímání obrazu v místě sledovaného prostoru, jeho přenos a zobrazení do stanoviště obsluhy bezpečnostního systému (dohledové centrum), případně záznam obrazu k pozdějšímu využití. Záznam obrazu je nejčastěji využíván ke zkoumání rizikových situací, případně plní i roli důkazního materiálu.

Rekordéry

Rekordéry

Video rekordéry ( DVR ) s kompresí obrazu H.264, intuitivní ovládání a menu v českém jazyce Prostřednictvím rozhraní Ethernet lze provádět vzdálený přístup a správu zařízení.

Zobrazit více

 

Kamery

Kamery

Pomocí kamerového systému (CCTV) můžete jednoduše kontrolovat prostory jak ve dne tak v noci.Záznamy z kamer jsou důkazem přítomnosti a konání jednotlivých osob v monitorovacím prostoru.Kamerové systémy mají velký preventivní psychologický efekt proti případným narušitelům střežených prostor.

Zobrazit více

 

Pevné disky

Pevné disky

Řada disků Caviar firmy Western Digital ideální pro použití v set-top boxech (PVR, DVR a IPTV), mediálních serverech, media centrech a sledovacích zařízeních.

Zobrazit více

 

 

Je firma s více než dvacetiletou tradicí služeb v oblasti „auto elektro“. Kolektiv našich osmi pracovníků je připraven plnit všechna Vaše přání.

V naší prodejně najdete velký výběr autodoplňků, mobilních telefonů a příslušenství. O Vaši spokojenost a pohodlí se stará pětičlenný kolektiv odborných prodavačů, připravených poradit, pomoci a najít pro vás nejvýhodnější řešení Vašich potřeb.