O nás

Firma AUTO EL SYSEL byla založena v Třebíči v roce 1990 jako prodejna doplňků a příslušenství pro osobní automobily, včetně jejich montáže na místě. Již během prvních let se zařadila mezi největší regionální dodavatele s klientelou nově vznikajících podnikatelů.

I nyní neustále navazuje na tyto začátky a působí v oblasti komplexních dodávek automobilových doplňků, telekomunikačních a zabezpečovacích systémů . V současnosti nabízí široký sortiment komponent (cca 3.000 položek), autorádií, CD-měničů, zesilovačů, reproduktorů, alarmů, pageru, GPS navigátorů, mobilních telefonů, antén, nabíječek, přídavných světlometů, brzdových a mlhových světel, karosářských plastových doplňků, spoilerů, ozdobných disků, spotřebních materiálu pro mobilní telefony od baterií, náhradních krytů až po nabídku okamžité instalace vybraných položek do vašeho vozidla.Vše za solidní ceny a od profesionálních techniků.

Posledních 5 let se zabýváme také kódováním autoskel pískováním, tónováním autoskel a montáží bezpečnostních fólií. Obrovský rozvoj zaznamenávají poslední dobou navigace GPS a zabezpečení vozidel pomocí této technologie, s následným vyhledáváním polohy vozidla a ovládání jeho funkcí (spouštění nezávislého topení, ovládání světel, houkačky, blokace vozidla na dálku...). Stále větší požadavky jsou ze stany podniků i podnikatelů na instalaci a provoz elektronických knih jízd, sledování ekonomiky a provozu takto vybavených vozidel.

Firma AUTO EL SYSEL má dlouholeté distribuční vztahy s významnými výrobci a prodejci. Široký sortiment zahrnuje všechny hlavní značky a komponenty trhu. Seznam některých nejvýznamnějších firem na straně dodavatelů:
Sony, Panasonic, Philips, Kenwood, JVC, Magnát, Alpine, Pioneer,Blaupunkt, Nokia, Alcatel, Samsung, Sony Ericsson, Siemens, LG, Medvěd Blok, REX, Pin-Lock, Webasto,VW, Škoda a.s., Fiat, Renault, Citroen, Peugeot, O2, T-Mobile, Vodafone, a další….

 

Je firma s více než dvacetiletou tradicí služeb v oblasti „auto elektro“. Kolektiv našich osmi pracovníků je připraven plnit všechna Vaše přání.

V naší prodejně najdete velký výběr autodoplňků, mobilních telefonů a příslušenství. O Vaši spokojenost a pohodlí se stará pětičlenný kolektiv odborných prodavačů, připravených poradit, pomoci a najít pro vás nejvýhodnější řešení Vašich potřeb.