Kamery CP Plus

""
Standartní

Standartní

Box kamery poskytují výbornou kvalitu obrazu a v kombinaci s výměnnými objektivy poskytují nejvyšší flexibilitu pro každou situaci. Použití pro vnitřní prostory, pro venkovní prostředí lze využít vhodný kryt.

 

Zobrazit více

 

Kompaktní

Kompaktní

Bullet kamery s velmi snadnou montáží díky integraci kamery a objektivu do kovového pouzdra. Kompaktní kamery poskytují výjimečné rozlišení, IR přísvit Vám zajistí kvalitní obraz i v úplné tmě.

 

Zobrazit více

 

Kopulové

Kopulové

Dome kamery v půlkulovém krytu s nenápadným vzhledem a nejvyšší mírou ochrany a odolnosti proti mechanickému poškození.

 

Zobrazit více

 

Otočné

Otočné

TPZ SPEED DOME - otočné kamery s optickým zoomem jsou určeny pro venkovní montáž a jejich konstrukce umožňuje otáčení o 360° a náklon o 180°. Kamery jsou umístěny ve venkovních antivandal krytech, pro upevnění na zeď slouží držáky s krytým přívodem kabelů.

 

Zobrazit více

 

 

Je firma s více než dvacetiletou tradicí služeb v oblasti „auto elektro“. Kolektiv našich deseti pracovníků je připraven plnit všechna Vaše přání.

V naší prodejně najdete velký výběr autodoplňků, mobilních telefonů a příslušenství. O Vaši spokojenost a pohodlí se stará pětičlenný kolektiv odborných prodavačů, připravených poradit, pomoci a najít pro vás nejvýhodnější řešení Vašich potřeb.