Kamerové systémy

""

Prodáváme a instalujeme kamerové systémy značky CP PLUS.

Kamerové systémy (CCTV) umožňují vizuální kontrolu a monitorování oblastí střeženého prostoru. Systémy svou funkcí plní roly bezpečnostního nebo dohledového systému a vhodně doplňují funkci klasického systému (EZS). Prvky CCTV umožňují snímání obrazu v místě sledovaného prostoru, jeho přenos a zobrazení do stanoviště obsluhy bezpečnostního systému (dohledové centrum), případně záznam obrazu k pozdějšímu využití. Záznam obrazu je nejčastěji využíván ke zkoumání rizikových situací, případně plní i roli důkazního materiálu.

Kamery CP Plus

Kamery CP Plus

Pomocí kamerového systému (CCTV) můžete jednoduše kontrolovat prostory jak ve dne tak v noci.Záznamy z kamer jsou důkazem přítomnosti a konání jednotlivých osob v monitorovacím prostoru.Kamerové systémy mají velký preventivní psychologický efekt proti případným narušitelům střežených prostor.

Zobrazit více

 

IP Kamery CP Plus

IP kamera po zpracování a úpravě obrazu dále zachází s obrazem v digitální podobě. Zkomprimovaný digitální signál je pak přenášen po 4párovém vodiči ve standartu počítačové sítě. Zásadní výhodou přenosu signálu digitální formou je skutečnost, že signál ani na velké vzdálenosti kvalitativně nedegraduje, jeho kvalita je stále stejná. Při více požadavcích na kamerový systém IP přináší úsporu času a nákladů při instalaci.

Zobrazit více

 

DVR, NVR, záznamové zařízení

Video rekordéry ( DVR ) s kompresí obrazu H.264, intuitivní ovládání a menu v českém jazyce Prostřednictvím rozhraní Ethernet lze provádět vzdálený přístup a správu zařízení.

Zobrazit více

 

GSM kamera

EYE-02 je bezpečnostní a monitorovací kamera, která komunikuje bezdrátově prostřednictvím GSM sítě.
EYE-02 v sobě kombineje detektory, které umožňují uživateli detekovat přítomnost narušitele.

 

Zobrazit více

 

 

 

Je firma s více než dvacetiletou tradicí služeb v oblasti „auto elektro“. Kolektiv našich deseti pracovníků je připraven plnit všechna Vaše přání.

V naší prodejně najdete velký výběr autodoplňků, mobilních telefonů a příslušenství. O Vaši spokojenost a pohodlí se stará pětičlenný kolektiv odborných prodavačů, připravených poradit, pomoci a najít pro vás nejvýhodnější řešení Vašich potřeb.