IP Kamery CP Plus

IP kamery box, cube

IP kamery box, cube

IP kanery CP plus box - standarní provedení pro montáž libovolného objektivu C/CS mount. IP kamery cube - malé kompaktní vnitřní kamery s pevným objektivem

 

Zobrazit více

 

IP kamery dome

IP kamery dome

Kompaktní IP kamery dome s vysokým rozlišením a PoE napájeném. Kamery v půlkulovém krytu s nenápadným vzhledem a vysokou mírou ochrany a odolnosti proti mechanickému poškození.

Zobrazit více

 

IP kamery bullet

IP kamery bullet

Kompaktní IP kamery bullet s vysokým rozlišením, PoE napájením a IR přísvitem Snadná montáž díky integraci kamery a objektivu do kovového pouzdra.

 

Zobrazit více

 

IP kamery speed dome

IP kamery speed dome

IP kamery speed dome - otočné kamery s optickým zoomem jsou určeny pro venkovní montáž a jejich konstrukce umožňuje otáčení o 360° a náklon o 180°.

 

 

Zobrazit více

 

videoserver

videoserver

Videoserver
1 video vstup, 1 video výstup * Komprese H.264 a MJPEG * 25/30 sn./s @ D1 rozlišení.

Zobrazit více

 

 

Je firma s více než dvacetiletou tradicí služeb v oblasti „auto elektro“. Kolektiv našich deseti pracovníků je připraven plnit všechna Vaše přání.

V naší prodejně najdete velký výběr autodoplňků, mobilních telefonů a příslušenství. O Vaši spokojenost a pohodlí se stará pětičlenný kolektiv odborných prodavačů, připravených poradit, pomoci a najít pro vás nejvýhodnější řešení Vašich potřeb.