E85 - MPI-5 až 8-válec Etanol-PPE kryt

""

E85-MPI-5 až 8-válec etanol-PPE kryt

Jednotka pro přestavby benzínových motorů na biolíh e85 a e50 pro moderní  vstřikovací systémy MPI i  resp. elektronické vstrikovací jednotky motorů řízené 5 až 8 kanály (5 až 8 válec).

Samozřejmě vlastní vývoj i výroba v kooperaci. V současné době jednotky převážně exportujeme do Evropy i mimoevropských zemí. Důvody jsou mimo legislativy  i chybějící čerpací stanice na bioethanol především pro testovací účely popřípadě pro zákazníky z pohraničí kde lze tankovat bioethanol E85.

Jednotka je vybavena novým ochranným obalem z pružného plastu pro průmyslové využití s třídou povrchového krytí IP 55, který je oproti starší verzi výrazně odolnější vůči vniknutí vody, vysokým teplotám a otřesům. Nový obal je méně náročný na montážní prostor a vnitřek krabičky je snadněji přístupný.  Za příplatek přidáváme k jednotce rychlokonektor, který velmi usnadňuje montáž jednotky(viz obrázky).

Cena za instalaci je orientačně od 1800 Kč včetně DPH. Domlouvá se vždy přímo s ohledem na konkrétní podmínky u konkrétního auta. 

 

Je firma s více než dvacetiletou tradicí služeb v oblasti „auto elektro“. Kolektiv našich deseti pracovníků je připraven plnit všechna Vaše přání.

V naší prodejně najdete velký výběr autodoplňků, mobilních telefonů a příslušenství. O Vaši spokojenost a pohodlí se stará pětičlenný kolektiv odborných prodavačů, připravených poradit, pomoci a najít pro vás nejvýhodnější řešení Vašich potřeb.