E85 - MPI-4 válec Etanol-PPE kryt

""

E85-MPI-4 válec etanol-PPE kryt

Jednotka pro přestavby benzínových motorů na biolíh e85 a e50 pro moderní vstřikovací systémy MPI i resp. elektronické vstrikovací jednotky motorů řízené 4-kanály (4 válec). Nová verze ochranné krabičky s již připevněným rychlokonektorem pro snadou montáž.

V případě, že ve Vašem vozidle je použita lambda sonda s rozsahem 0-1V, tak automatická regulace a přizpůsobení podle libovolné aktuální směsi E85 - benzín.

Řídící jednotka plně automaticky, stejně jako u nových vozidel FFV, rozezná poměr E85 s benzínem ve Vaší nádrži a není nutné cokoliv ručně přepínat. Samozřejmě vlastní vývoj i výroba v kooperaci.

Cena za instalaci je orientačně od 1500 Kč včetně DPH. Domlouvá se vždy přímo s ohledem na konkrétní podmínky u konkrétního auta. 

Jednotka je vybavena novým ochranným obalem z pružného plastu pro průmyslové využití s třídou povrchového krytí IP 55, který je oproti starší verzi výrazně odolnější vůči vniknutí vody, vysokým teplotám a otřesům. Nový obal je méně náročný na montážní prostor a vnitřek krabičky je snadněji přístupný.  Za příplatek přidáváme k jednotce rychlokonektor, který velmi usnadňuje montáž jednotky(viz obrázky).

 

 

Je firma s více než dvacetiletou tradicí služeb v oblasti „auto elektro“. Kolektiv našich deseti pracovníků je připraven plnit všechna Vaše přání.

V naší prodejně najdete velký výběr autodoplňků, mobilních telefonů a příslušenství. O Vaši spokojenost a pohodlí se stará pětičlenný kolektiv odborných prodavačů, připravených poradit, pomoci a najít pro vás nejvýhodnější řešení Vašich potřeb.