DVR, NVR, záznamové zařízení

DVR - CP Plus

DVR - CP Plus

Špičkové digitální video rekordéry ( DVR ) 4, 8 16 a 32 kanálové s kompresí obrazu H.264, intuitivní ovládání a menu v českém jazyceProstřednictvím rozhraní Ethernet lze provádět vzdálený přístup a správu zařízení.

 

Zobrazit více

 

NVR - CP Plus

NVR - CP Plus

Samostatné nahrávací zařízení (Network Video Recorder - NVR) pro systémy IP kamer - kompaktní řešení monitorování a záznamu obrazu pro IP kamerové systémy, snadná instalace a nastavení, jednoduché ovládání a nízké provozní náklady, podporují IP kamery všech významných výrobců. Umožnuje sledování a ukládání záznamů z IP kamer, jejich snadné vyhledávání, přehrávání nebo export.

Zobrazit více

 

NVR - IPCorder

NVR - IPCorder

PCorder JE jedinečné Samostatné nahrávací zarizeni (Network Video Recorder - NVR) pro systémy IP kamer, včetně nejnovějších modelů se s několika-megapixelovým rozlišením. IPCorder představuje reseni Nové generace, charakteristické snadným ovládáním, vysokou spolehlivostí, širokým spektrem podporovaných zařízení, kompaktními Rozměry, nízkou spotřebou Energie bezkonkurenční cenou. Pro poskytnutí maximální možné Míry kompatibility IPCorder podporuje standardní ONVIF.

Zobrazit více

 

pevné disky

pevné disky

Řada disků Caviar firmy Western Digital ideální pro použití v set-top boxech (PVR, DVR a IPTV), mediálních serverech, media centrech a sledovacích zařízeních.

Zobrazit více

 

 

Je firma s více než dvacetiletou tradicí služeb v oblasti „auto elektro“. Kolektiv našich deseti pracovníků je připraven plnit všechna Vaše přání.

V naší prodejně najdete velký výběr autodoplňků, mobilních telefonů a příslušenství. O Vaši spokojenost a pohodlí se stará pětičlenný kolektiv odborných prodavačů, připravených poradit, pomoci a najít pro vás nejvýhodnější řešení Vašich potřeb.