DVR - CP Plus

""
4-kanálové DVR

4-kanálové DVR

Digitální video rekordéry ( DVR ) 4- kanálové s kompresí obrazu H.264, intuitivní ovládání a menu v českém jazyce Prostřednictvím rozhraní Ethernet lze provádět vzdálený přístup a správu zařízení.

 

Zobrazit více

 

8-kanálové DVR

8-kanálové DVR

Digitální video rekordéry ( DVR ) 8- kanálové s kompresí obrazu H.264, intuitivní ovládání a menu v českém jazyce Prostřednictvím rozhraní Ethernet lze provádět vzdálený přístup a správu zařízení.

 

Zobrazit více

 

16-kanálové DVR

16-kanálové DVR

Digitální video rekordéry ( DVR ) 16- kanálové s kompresí obrazu H.264, intuitivní ovládání a menu v českém jazyce Prostřednictvím rozhraní Ethernet lze provádět vzdálený přístup a správu zařízení.

 

Zobrazit více

 

32-kanálové DVR

32-kanálové DVR

Digitální video rekordéry ( DVR ) 32- kanálové s kompresí obrazu H.264, intuitivní ovládání a menu v českém jazyce Prostřednictvím rozhraní Ethernet lze provádět vzdálený přístup a správu zařízení.

 

Zobrazit více

 

 

Je firma s více než dvacetiletou tradicí služeb v oblasti „auto elektro“. Kolektiv našich deseti pracovníků je připraven plnit všechna Vaše přání.

V naší prodejně najdete velký výběr autodoplňků, mobilních telefonů a příslušenství. O Vaši spokojenost a pohodlí se stará pětičlenný kolektiv odborných prodavačů, připravených poradit, pomoci a najít pro vás nejvýhodnější řešení Vašich potřeb.